OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

A co je to vlastně zač?

Konečně máme čas trochu víc přiblížit náš projekt a doladit detaily. 1. 2. 2019 jsme otevřeli kavárnu s dětským koutkem. Tak je oficiálně nazváno. Vězte ale, že prioritní je zde právě ten dětský návštěvník.

Celá kavárna je koncipována tak, aby si zde mohly děti neomezeně hrát, odpočívat i dobře posvačit. Je určena zejména pro ně, je to dětská "kavárna" s herním prvkem Chacha box. Nechtěli jsme ji nazvat hernou, tak jak jiná podobná zařízení, protože současně nabízíme doprovodu dětí výbornou kávu, čaj a další občerstvení, proto je to kavárna. Nejsme tedy běžná kavárna, jak mohl někdo očekávat. Od začátku šíříme informaci, že se jedná o zařízení pro děti.

Hraví jsou ale také rodiče, jak jsme správně předpokládali a včera s radostí zjistili, i ti dospělí se za svými prcky vrhli do herního prvku Chacha box. Nebojte se, nosnost prvku je vysoká a certifikovaná:-).

Doporučený věk dětí je stanoven pro hlavní prvek 3 - 12 let proto, aby ti starší neomezovali a neohrožovali ty menší, což dospělý člověk už nedělá. S doprovodem dospělého však do prvku mohou i odvážní námořníci mladšího věku.

Pro děti od 0 do 3 let máme vyhrazený v přízemí hračkami vybavený bezpečný koutek s ohrádkou a druhý koutek pro všechny děti s interaktivním dřevěným prvkem z Anglie na vás čeká na galerii. Hrát si tedy u nás mohou děti i dospělí, celé rodiny. Pro tatínky a dědečky máme připravené stylové námořnické karty a kostky, pro maminky a babičky něco na čtení, nebudou-li si zrovna chtít hrát. Možnost hrát si však mají všichni.

Sociální zařízení je také přizpůsobené svým hlavním návštěvníkům - dětské wc a přebalovací pulty jsou samozřejmostí na "dámách" i na "pánech". Máte možnost využít odložení svých svršků do šatních skříněk oproti vratné záloze 50,- Kč za klíč. Celá budova je nově zrekonstruovaná, takže vám nabízíme příjemné, čisté a voňavé prostory, nově vybavené. Proto je také vstup do našeho zařízení zpoplatněný.

2 a 3. 2. 2019 byl vstup pro dospělé volný, abyste se mohli přijít podívat, co se vlastně u nás v podpalubí skrývá. Každé první pondělí v měsíci vstup dospěláků zdarma - zejména pro ty, kteří si k nám chtějí přijít dát hlavně tu kávu s výborným moučníkem, třeba i bez dětí, například senioři. Každý dospělý bude mít ke svému placenému vstupu možnost dát si zdarma kávu či 0,5 l džbánek vody.

Nabízíme taktéž permanentky pro 5 vstupů za výhodnější cenu - pro děti i dospělé. Rovněž školy, školky, dětské skupiny jsou u nás vítány ve vyhrazené době, a to ve čtvrtek od 10 - 12 hodin, kdy budou vpuštěny prioritně.

Uspořádat u nás můžete i narozeninovou oslavu, pro kterou vám zajistíme soukromí na galerii.

Čeká vás také příjemné občerstvení. Kromě výborné italské kávy značky Sarito a čajů Camellia to jsou limonády různých příchutí,s ovocem, čerstvé freshe, ovocné a mléčné koktejly, pannini, toasty, croissanty a domácí moučníky.

Při vstupu vás požádáme o úhradu vstupného a přezutí. V celé budově je teplo a čisto a aby mohly děti běhat v ponožkách či bačkůrkách, je nutno udržet čistotu podlah, proto vám prosíme, využijte nabízené přezůvky pro dospělé, návleky nebo prostě vyběhněte za svými dětmi v ponožkách:-). V současné době ještě řešíme uzamykatelné kryté kóje na kočárky před budovou, protože vnitřní prostor nám neumožňuje parkování kočárků. Rovněž pořídíme stojan na kola. Prozatím lze obojí zaparkovat na chodníčku před budovou pod stříškou, chodníček dál nevede. Děkujeme za trpělivost. Věříme, že Ti, kteří k nám mají přijít, si cestu najdou, budou u nás spokojení a budou se vracet.

Moc se na Vás těšíme!

Domů|Kavárna|Aktivity|Informace|Nabídka akcí|Fotogalerie|Kontakt