OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Vítejte na palubě!

Vlastně V podpalubí:-). Co se děje u nás v podpalubí?

blabla

Máme jedno společné – děti. Ať už jste rodiče, prarodiče, tety a strýcové, nebo prostě dospělí, kteří mají třeba na chvilku svěřené lidské mládě, chcete jim asi stejně jako my kromě základních potřeb zajistit také podmínky pro vzdělání, rozvoj a hru…aby byly šťastné, zdravé a spokojené.

My Vám nabízíme vše v jednom.

U nás se děti vyřádí, naučí se novým pohybovým dovednostem, rozvinou logické myšlení, zvýší svoji kondičku a hlavně se u nás pobaví. A zatímco ony se baví bezpečnou hrou, Vám nabízíme čas pro zasloužený relax u výborné italské kávy, skvělých čajů, freshů a lehkého občerstvení.

Uvítáme Vás v nově zrekonstruované budově bývalé sídlištní kotelny, která Vám nabídne příjemně zařízené a vybavené prostory k posezení a odpočinku a kvalitně vybavené herní prostory pro děti.

Najdete tu prostory pro plavčíky, lodní důstojníky, kapitánský můstek i lanoví. Samozřejmostí je také sociální zázemí s přebalovacími pulty na obou toaletách a odkládací skříňky. Těšit se můžete na stylové námořnické vybavení a děti na kamarády z moří a oceánů. Nejen pro tatínky jsou připraveny námořnické hry v kostky a karty.

Při vstupu do naší kavárny se ocitnete pod palubou lodi, v krásné kajutě, která s Vámi vypluje na příjemnou plavbu. V létě Vás vezmeme i na palubu. Jsme na jedné lodi a nám bude potěšením strávit s Vámi nějaký čas na společné cestě – na cestě za šťastným dítětem…

Domů|Kavárna|Aktivity|Informace|Nabídka akcí|Fotogalerie|Kontakt