OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: vpodpalubi@lokomoce.eu

Popis apartmánu

Nemovitost má dvě podlaží, kde se nachází veškeré vybavení - lůžka, kuchyňské zázemí, šatní skříně, sociální zázemí, veliký dětský herní prvek Chachabox a 2 dětské herní koutky s interaktivními prvky, reprobedna, tablet a dataprojektor pro přehrávání filmů a hudby. K dispozici je bezplatně wifi. Na střeše nemovitosti se nachází rozlehlá zastřešená terasa, vybavená zahradním nábytkem, s trampolínou a možností grilování. Před budovou je k dispozici uzamykatelný box na kola, kočáry. V případě zájmu vám můžeme zajistit přípravu oslavy s cateringem.

Projděte se s námi

  • Ložnice a obývací prostor: ubytování je v jednom velkém prostoru, v hlavní lodi a na galerii, není rozděleno na pokoje. Galerie na patře je oddělena mříží a nábytkem od prostoru v přízemí.

  • Přízemí: 4 lůžka - 2x rozkládací nová dvojlůžková pohovka, 1 cestovní dětská postýlka.

  • Galerie na patře: 2x nová dvoulůžková palanda, až 3 lůžka v dětském herním koutě.

  • Sociální zařízení: objekt má dvě hygienická zařízení pro návštěvníky. V jednom je sprcha, WC, umyvadlo, skříňky, v druhém jsou 2 WC, 2 dětské WC, umyvadlo pro dospělé a pro děti, přebalovací pult.

  • Kuchyňský kout s barovým pultem: v přízemí je plně vybavený kuchyňský kout pro vlastní vaření - elektrická trouba, mikrovlnná trouba, indukční deska, toustovač, sendvičovač, rychlovarná konvice, kávovar, myčka, sodabar pro výrobu perlivé vody, lednice a mrazničky, veškeré potřebné nádobí.

  • Vytápění: Vytápění objektu je plynové, je tu podlahové topení, radiátory a rekuperace pro čerstvý a studený vzduch.

  • K dispozici: ložní prádlo, ručníky, toaletní papír
Jakpak se tu vlezeme?